top of page

«Любому Харкову присвячується!»-2023




У більш ніж 350-річній історії Харкова є різні періоди: злети, падіння, розквіт та війни. У всі часи були люди, що тримали рідне місто, допомагали йому знайти своє призначення, захищали і оспівували його велич та красу. І зараз він згуртовує навколо себе харків’ян: військових, волонтерів, працівників ДСНС, комунальних та медичних працівників, вихователів та митців.


Тож і ми, викладачі та учні мистецьких шкіл, з любов’ю та вдячністю даруємо Харкову та харків’янам щорічну міську художню виставку «Любому Харкову присвячується»! Це наш спосіб сказати «дякую» за міцний дух та невгамовну волю, які долають найскладніші перешкоди.


Експозиція включає майже 100 творів, які були створені художньою спільнотою учнів та викладачів протягом 2022-2023 навчального року. Роботи представлені у різних техніках та матеріалах, що надає їм багатогранності та оригінальності.


Учасники виставки належать до відомих художніх закладів, зокрема КПСМНЗ «Харківська дитяча художня школа №1 ім. І.Ю. Рєпіна» та Харківського приватного академічного художнього ліцею Харківської області, а незмінним організатором цього заходу є КПСМНЗ «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів».


Нам вдалось зібрати юних митців та їх наставників, щоб традиційно разом поринути в історію, побачити красу міста, відчути його атмосферу. І не зважаючи на те, що цьогорічна виставка інколи вражає болісним спогляданням руйнацій, ми віримо що стійкість містян, їх воля до життя і Перемоги все здолають!


Саме в день Харкова, 23 серпня, о 17:00, відбудеться відкриття виставки. Місце проведення – КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтв» (вулиця Пушкінська, 62). Відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з експозицією як у фізичному просторі, так і на онлайн платформах, зокрема на сайті Департаменту культури Харківської міської ради, КПСМНЗ «Школа сучасних театрально-сценічних напрямів», КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтв», а також на сайті ОКЗ «Харківський художній музей».

bottom of page