top of page

27 травня у Харкові відбувся масштабний Гала-концерт мистецьких шкіл міста, який об’єднав 25 закладів мистецької освіти

  • 1 черв.
  • Читати 1 хв

Подія стала яскравим підсумком навчального року, наповненого творчістю, наполегливою працею та новими досягненнями учнів і викладачів.


Цей концерт перетворився на справжнє свято мистецтва, де кожен виступ звучав як окрема історія про силу духу, любов до творчості та незламність харківської мистецької спільноти. Попри складні умови сьогодення, мистецька освіта Харкова продовжує жити, розвиватися та надихати.


Кожен номер на сцені став результатом великої спільної праці – учнів, викладачів і батьків, які щодня підтримують творчий розвиток дітей і допомагають їм упевнено рухатися вперед.


У гала-концерті взяли участь і представники нашої школи:

Роман Довгаль (викладач – Андрій Алфьоров);

вокальний ансамбль «Рондо» (хормейстер – Мар’яна Кирилова, хореограф – Тетяна Котанова).


Під час заходу в.о. директора Департаменту культури Харківської міської ради Тетяна Мараховська відзначила Почесними грамотами творчі колективи, викладачів та учнів мистецьких шкіл міста.


Почесною грамотою Департаменту культури Харківської міської ради було нагороджено ансамбль танцю «Акварелі» (керівники: Галина Горбач, Анастасія Д‘яченко, Васіліса Яковенко).



Участь у таких подіях є важливою складовою творчого розвитку учнів та підтвердженням високого рівня мистецької освіти Харкова.



Бажаємо всім учням натхненного завершення навчального року, творчих звершень і мирного літа, сповненого нових вражень і ідей!

Коментарі

Оцінка: 0 з 5 зірок.
Ще немає оцінок

Додайте оцінку
bottom of page