Художнє відділення
Ласкаво просимо до світу художнього мистецтва! Наше відділення надає академічну освіту з образотворчого мистецтва, готуючи до вступу в профільні університети та виховуючи любов до творчості. Учні отримують індивідуальний підхід від висококваліфікованих викладачів, розвиваючи творчі вміння, беручи участь у конкурсах і створюючи творчі роботи. Програма сприяє розвитку креативного мислення, самовираження та впевненості, формуючи самостійних і цілеспрямованих особистостей.
Навчання проводиться згідно з навчальними планами Міністерства культури України.

Програма навчання:
Завдяки вивченню цієї дисципліни, діти навчаються основам академічного рисунку від композиції листа та перспективи до тонального моделювання та вираження емоцій через рисунок. Ці навички є основою для подальшої професійної творчості.
Рисунок
У рамках цього предмета учні опановують навички академічного живопису. Оволодівають технікою акварелі та гуаші, вчаться бачити різномаїття кольору, розвивають своє художнє бачення, виражаючи у роботах індивідуальний творчий підхід.
Живопис
Ця дисципліна – основа образотворчого мистецтва. Тут учні вивчають все різномаїття композиційних засобів. Вчаться професійно виражати свої ідеї на просторі формату. Ці заняття сприяють розвитку творчого мислення та навичок створення художніх творів.
Композиція
Розкриває відчуття об’єму та сприйняття форми. Роз виває дрібну моторику та тактильні відчуття. Учні отримують знання у галузі базової академічної скульптури.
Скульптура
Дисципліна, що формує цілісне сприйняття розвитку мистецтва на історичній площині. Учні вивчають спадок різних культур, напрямків , стилів та течій, творчість великих митців образотворчого та архітектурного мистецтв. Ці уроки поглиблюють розуміння дітей щодо контексту історії та впливу мистецтва на суспільство, розширюючи їхні знання та палітру можливостей.
Історія мистецтв
Учні вдосконалюють свої навички в створенні візуального ритму, враховуючи взаємодію ліній, форм та кольорів. Ці уроки сприяють розвитку чуття пропорцій та рухливості в мистецтві, допомагаючи учням ефективніше виражати свої ідеї через образи та композиції.
Ритміка
Проводиться набір дітей
6-7 років
(1-2 класи закладів загальної середньої освіти)
Триває донабір дітей
8-14 років
у середні та старші класи
Запрошуємо дівчат та хлопців
15-16 років
для підготовки до вступу до закладів вищої освіти мистецького спрямування.
Заняття у школі є першим ступенем професійної художньої освіти. Після закінчення навчання учні отримують свідоцтво про позашкільну освіту.
Запрошуємо до вступу!
Вступний іспит проводиться у формі співбесіди, під час якого необхідно: виконати простий натюрморт з двох предметів з натури, фарбами (акварель або гуаш).
Художні матеріали для іспиту:
-
папір А3 формату
-
простий олівець
-
гумка
-
кнопки
-
фарби
-
пензлі
-
палітра
-
ємність для води
Документи для вступу
-
копія свідоцтва про народження;
-
медична довідка про відсутність протипоказань до занять у закладі;
-
заява від батьків.
Ватість навчання
+ факультатив – 290 грн
395 грн/місяць
Термін навчання
9 років
Дізнайтесь більше про наші відділення та реєструйтесь за тел. +38 (063) 144-32-90, або залишайте заявку.













«Малюнок для мене – це втілення моїх думок, які я тримаю в собі. Але коли я беру в руку олівець, це все виходить назовні. Тому малюнок для мене – це мій душевний стан. Найбільш я люблю малювати ранкові пейзажі. Тому що в них найкраще відображаються краса природи і численність відтінків».
Коростиченко Вероніка
«Чому я малюю? Тому що мені це подобається. Обожнюю увесь цей процес, малювання мене розслабляє. Я люблю малювати всіма матеріалами і техніками – від гуаші до олійної пастелі. Малюю усе – від людей до міських пейзажів».
Кірнос Поліна
«За допомогою малюнка ми можемо показати, що відбувається у нашому внутрішньому світі, і як ми бачимо навколишній світ. Я люблю малювати простим олівцем. Не незважаючи на сірий колір, я можу легко робити різні його відтінки».
Бабенко Марія
Викладачі художнього відділення
Викладачі художнього відділення - висококваліфіковані професіонали з глибоким досвідом у галузі, здатні ефективно працювати з дітьми. Вони виявляють терпіння та теплоту, створюючи сприятливе середовище для творчого розвитку молодших театралів, застосовуючи ігрові та творчі методи, щоб зацікавити та розвинути їхні навички.